Poptávka
Nevíte si rady? Kontaktujte nás!
captcha
*
:
*
:
*
:
captcha
:
Kontakty

O společnosti

Historie firmy DILL s.r.o.

Firma DILL s.r.o. vznikla v roce 2001 z původní firmy Libor Lapka - DILL založené v roce 1992. Firma v první fázi exkluzivně zastupovala na českém trhu německé výrobní firmy DIATEST Hermann Költgen GmbH, specialistu na proměřování a vyhodnocování vad otvorů a výrobce kalibračních kroužků dle DIN 2250-C i podle technického zadání odběratele a firmu FRENCO Verzahnungslehren GmbH, výrobce měřicí techniky pro ozubení od kalibrů až po vyhodnocovací centra zabudovaná přímo do výrobních linek.

Postupem času se naše aktivity rozšířily také na Slovenskou republiku. Od roku 1995 zastupujeme firmu DATAPAQ Ltd z Velké Británie, výrobce systémů pro průběžné monitorování a vyhodnocování teplot a teplotních profilů v technologických procesech průmyslových odvětví.

V roce 1999 nás na veletrhu Microtechnik v německém Sinsheimu kontaktovala firma Beaupere SARL z Francie, výrobce speciálních měřicích stolků pro měření vnitřních a vnějších průměrů, zápichů, drážek, ozubení, aj. Od tohoto roku rovněž tuto firmu exkluzivně zastupujeme na českém a slovenském trhu.

Od roku 2000 zastupujeme německou firmu KÄFER Messuhrenfabrik GmbH & Co. KG, výrobce úchylkoměrů, standardních, speciálních včetně příslušenství, komparátorů COMPIKA, měřicích stolků, stojánků, hloubkoměrů, tloušťkoměrů, aj. Od roku 2001 výrobce univerzálního měřicího přístroje pro kalibraci širokého spektra kalibrů, firmu MICROREP SARL z Itálie a německou firmu KORDT GmbH & Co. KG, výrobce kalibrů a měřicích přístrojů na závity.

Certifikáty

Certifikáty společnosti DILL s.r.o. Certifikáty společnosti DILL s.r.o. Certifikáty společnosti DILL s.r.o. Certifikáty společnosti DILL s.r.o. Certifikáty společnosti DILL s.r.o. Certifikáty společnosti DILL s.r.o. Certifikáty společnosti DILL s.r.o. Certifikáty společnosti DILL s.r.o. Certifikáty společnosti DILL s.r.o.