Dill Ostrava

O nás

 

Historie firmy DILL s.r.o.

Firma DILL s.r.o. vznikla v roce 2001 z původní firmy Libor Lapka - DILL založené v roce 1992. Firma v první fázi exkluzivně zastupovala na českém trhu německé výrobní firmy DIATEST Hermann Költgen GmbH, specialistu na proměřování a vyhodnocování vad otvorů a výrobce kalibračních kroužků dle DIN 2250-C i podle technického zadání odběratele a firmu FRENCO Verzahnungslehren GmbH, výrobce měřicí techniky pro ozubení od kalibrů až po vyhodnocovací centra zabudovaná přímo do výrobních linek.

Postupem času se naše aktivity rozšířily také na Slovenskou republiku. Od roku 1995 zastupujeme firmu DATAPAQ Ltd z Velké Británie, výrobce systémů pro průběžné monitorování a vyhodnocování teplot a teplotních profilů v technologických procesech průmyslových odvětví.

V roce 1999 nás na veletrhu Microtechnik v německém Sinsheimu kontaktovala firma Beaupere SARL z Francie, výrobce speciálních měřicích stolků pro měření vnitřních a vnějších průměrů, zápichů, drážek, ozubení, aj. Od tohoto roku rovněž tuto firmu exkluzivně zastupujeme na českém a slovenském trhu.

Od roku 2000 zastupujeme německou firmu KÄFER Messuhrenfabrik GmbH & Co. KG, výrobce úchylkoměrů, standardních, speciálních včetně příslušenství, komparátorů COMPIKA, měřicích stolků, stojánků, hloubkoměrů, tloušťkoměrů, aj. Od roku 2001 výrobce univerzálního měřicího přístroje pro kalibraci širokého spektra kalibrů, firmu MICROREP SARL z Itálie a německou firmu KORDT GmbH & Co. KG, výrobce kalibrů a měřicích přístrojů na závity.

img

NAŠE PŘESNOST ZNAMENÁ VAŠE ÚSPĚCHY….

Tak jako každý zákazník je individuální, má také každá společnost svá konkrétní přání a potřeby měření a upínání svých výrobků, jak pro měření, tak pro obrábění. Abychom skloubili tyto potřeby do úspěšného výsledku, nabízíme individuální přístup k našim jednotlivým klientům.

Výrobci, které na českém a slovenském trhu naše společnost zastupuje, patří k světové špičce, vyrábí a vyvíjí své produkty již desítky let. Samozřejmostí je zajišťování servisu a poradenství v oblasti měřicí a upínací techniky.

Typ Název Velikost Ke stažení
.jpg diatest-tuv-eng-1.jpg 438,4 KiB
.jpg fisso-swiss-1.jpg 238,2 KiB
.jpg frenco-dakks_en-1.jpg 240,2 KiB
.jpg hoffmangmbh-dakks-1.jpg 224,0 KiB
.jpg kordt-dakks-1.jpg 192,1 KiB
.jpg spreitzer-iso-1.jpg 704,0 KiB

Kontaktní formulář

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
* - povinné položky